+90 534 033 56 19
Lotus Plaza, Konak Mah. İzmir Yolu,
A Blok Kat:2 Daire:19 Nilüfer/Bursa
(Nilüfer Metro İstasyonu Karşısı)
placeholder

Hakkımızda

İsheryy Estetik & Güzellik Salonu olarak mükemmeli arama ilkesine ve “Güzelliğinize Güzellik Katıyoruz” anlayışına bağlı kalarak, profesyonel kadromuz sizlere en iyi hizmeti sunmayı ve bu amaca kısa sürede ulaşmayı hedeflemektedir.

İsheryy Estetik ve Güzellik Salonu’nda daha iyi hizmet verebilmek için her zaman yüksek kalite ve son teknoloji ekipmanlarla yüksek performans gösteriyoruz. Bu nedenle müşteri memnuniyeti odaklı doğru ve kaliteli hizmetler sunmaktayız. Profesyonel, yaratıcı, şık ve eğitimli kadrosu ile güzelliğine önem verenlere doğru şekilde ulaşmayı hedefleyerek, misafirlerimizin otantik, güvenilir ve rahat olabileceği bir salon atmosferi yarattık.

İsheryyEstetik & Güzellik Salonu olarak memnuniyetinizi ve mutluluğunuzu ön planda tutun…

İsheryy Kozmetik olarak kaliteli hizmet anlayışımızla müşterilerimize kozmetik ürünlerle destek olmakta ve doğru ürün kullanımını desteklemekteyiz.

Uzman Estetiysen Ayşe Alpaslan

Kozmetik sektörüne 1996 yılında başladım .2002 yılında bir dermokozmetik markasına geçerek uzun yıllar çalışacağım eczane maratonum başladı . Dermokozmetik alanında eczane uzmanlığı , marka uzmanlığı, marka eğitim sorumlusu ve bölge sorumlusu gibi görevlerde çalıştım. Eczane yıllarımda otc, cilt, fitoterapi alanlarında sayısız eğitim aldım

  • Uzman estetisyenlik
  • Kalıcı makyaj
  • Ustalık
  • Usta öğreticilik belgelerim var.

Güzellik sağlık ve bakım benim hem mesleğim hem özel ilgi alanım. Kişileri mutlu eden işlemler yapmak ve tedaviler sunmak yani bi çeşit güzelliği dağıtmak diyebiliriz.

Güzelleştirmek ,bakımlı olmak iyi hissettirmek mottosuyla burdayım.

Uzman Estetiysen Şerife Çim

Mesleğe 2007 yılında Eczacı teknisyeni olarak başladım Farmakoloji, Otc (bitkisel ilaç), Dermokozmetik, Majistral ilaç alanlarında 500 ün üzerinde eğitim aldım. Edinmiş oldugum tecrübe ve başarılarım sayesinde güçlü bir dermokozmetik firmasında Türkiye Eğitim müdürlüğü görevini layıkıyla  gerçekleştirdim.

Daha sonra bir yıl boyunca Uzman Dr. Plastik Cerrah Ömer M. yanında staj gördüm. Lazer epilasyon, holistik bakım, yüz yogası, cilt gençleştirme, leke, bakım, akne tedavi, akne izi giderme, elastikiyet kaybı, gözenek sıkılaştırma ve kişiye özel yüz tedavi protokolleri alanında farmakoloji bilgim ile birlikte tam teşekküllü %100 sonuç elde ettiğimiz devrim yaratan uygulamalara imzamı atmaktayım.

  • Eczacı teknisyenlik
  • Kalfalık/Ustalık/Estetiysen uzmanlık
  • Jel tırnak sistem
  • Otc uzmanlığı (Sertifikalı)

18 yıllık bilgi birimi kalite ve tecrübelerimle birlikte gerçek sonuç odaklı çalışmalarım ile sizlere hizmet sunmaktayım.

Hemen online olarak randevu alabilirsiniz.