+90 534 033 56 19
Lotus Plaza, Konak Mah. İzmir Yolu,
A Blok Kat:2 Daire:19 Nilüfer/Bursa
(Nilüfer Metro İstasyonu Karşısı)

Stil sahibi olmak istiyorsan tırnaklara dikkat!

İsheryy > Blog > Protez Tırnak > Stil sahibi olmak istiyorsan tırnaklara dikkat!
  • Yorumlar: 0
  • Yayınlayan: Isheryy Güzellik Merkezi

Her şeyin trendi olur da tırnakların olmaz mı? Sakinlik ve doğallığın hakim olacağı 2023’de desenlerde ise yapay elmas süslemeler öne çıkacaktır.

Günümüzde şık stil Sahibi görünmek için illa marka giyinmeniz gerekmiyor, takacağınız bir aksesuar giyeceğiniz bir ayakkabı gözlük yada şapka şık bir çanta bile bu etkiyi yaratabilir ve bunların dışında ise sürekli göz önünde olan ellerimiz önemli görünüşü önemli bir hal alıyor.

Tırnak bakımının her geçen gün daha çok önem kazandığı ülkemizde sadece tırnak konusunda uzman tasarımcıların çalıştığı merkezlerinde sayısı artmaya başladı. Çünkü yeni nesil tırnaklarına ve ellerine oldukça önem veriyor.
Takma tırnakların popüler olduğu son zamanlarda bizleri başka ne gibi yenilikler bekliyor? Güzellik uygulamaları uzmanı Uzman Estetiysen Şerife Çim ve Uzman Estetiysen Ayşe Alpaslan olarak zaman zaman paylaşımlar yapacağız.

Bu yıl tırnak şekillerinde doğallık öne çıkıyor. Desenlerde 2016 yılının kübist fütürist Glitter ve Swarovski akımı bu sene farklı biçimlerde karşımıza çıkacak.
Oval ve orta uzunlukta ki tırnaklar elegant bir hava verdiği için çok tercih edilecek. Üzerine şekil çizilen ve elmas kesim denilen sivri tırnaklar da yükselişe geçecek gibi duruyor.

Tırnak renginde ojelerin üzerine zit geometrik desenlerin kullanıldığı kübist tasarımlar karşımıza çıkacak uzay çağına atıfta bulunan gelecekçi yani fütürist metalik ayna renklerinin her tonunu göreceğiz.

Türk kadınlarının trendlerden bağımsız en çok tercih ettiği french tırnaklarda da yenilikler var. Renkli french tırnak diplerine doğru dağınık halkalar, yarım ay şeklinde asimetrik renk bloglamalar, klasik frencin taşlarla süslenmiş versiyonları, metalik ve asimetrik frenchler moda olacak.

Gliter tırnaklarda artık sadece tırnak etlerinde şerit şeklinde olacak yeni moda Swarovski ve yapay elmas taşlardan oluşacak.

Yazar: Isheryy Güzellik Merkezi