+90 534 033 56 19
Lotus Plaza, Konak Mah. İzmir Yolu,
A Blok Kat:2 Daire:19 Nilüfer/Bursa
(Nilüfer Metro İstasyonu Karşısı)

Benim yaşım Yok!

İsheryy > Blog > Lazer Epilasyonı > Benim yaşım Yok!
  • Yorumlar: 0
  • Yayınlayan: Isheryy Güzellik Merkezi

Maalesef zaman ilerledikçe cildimizde kırışıklıklar ve elastikiyet kaybı yaşarız bunların başlıca sebepleri vücudumuzdaki kolejen miktarının azalması vitamin değerlerinin düşmesi cildimizin kuruluğu genetik faktörler ve cilt yapısından kaynaklanabilir.

Akıllı lipoZom teknolojisi sayesinde devrim yaratıyoruz. Cilt DNA’sını onarmaya yardımcı olan mezoterapi seçenekleri ile cilt kırışıklıklarını elastikiyet kaybını ortadan kaldırmak mümkündür.

Akıllı LipoZom teknolojisi fosfolipit içerikli hücre yapısına benzeyen hidrofilik ve lipo filik kısımları olan amfifilik özellikte( hem suyu hem yağı seven)
30nm/1000nm arasındaki taşıyıcı sistemdir biyolojik membranlar için en iyi modeldir. Hücre yapısına benzediği için aktif maddeleri vücuda kolayca yerleştirebilir. Bu özellikleri sayesinde Derma kozmetikten bio teknolojiye kadar ilaç-taşıyıcı olarak pek çok alanda tercih edilebilirler.
Kozmetik ve dermatoloji açısından LipoZomların bir takım özellikleri vardır.

  • Cildin bariyer tabakası gibi zarımsı yapıya sahiptir ler yapay hücre gibi modellendikleri için cilt ve vücuttaki hücre membranları ile uyum problemi yaşamazlar.
  • Zarları fiziksel yapıyı değiştirmeden cildin bariyer tabakalarına kolayca entegre olur.
  • Fosfadil colin grubu Epidermisin alt katmanlarına taşıya bildikleri için cildin yenilenmesinde etkili olur dermatoloji ve güzellik dünyasında LipoZom teknolojisi ile özel Mezoterapi kokteylleri sayesinde cilt yenilenmesinde kırışıklık azaltma da elastikiyet kaybını ortadan kaldırmakta ameliyatsız cilt gençleştirme de devrim yaratıyoruz.
Yazar: Isheryy Güzellik Merkezi